Nasza historia

Glorytree Trading Co. Ltd skupia się na najwyższej jakości narzędziach do formowania wtryskowego w ciągu 5 lat. Glorytree zapewnia wszystkie rodzaje produktów gospodarstwa domowego i miłośników roślin dotkniętych porażką na całym świecie dzięki swoim eleganckim wzorom, praktycznym funkcjom i systemowi samonawadniania.


image001


Nasz zakład

Glorytree Trading Co. Ltd znajduje się w Taizhou. Jako dobry dostawca w doniczkach ogrodowych, śmietniku i plastikowym kubku, talerzu, misce i sztućcach. Cieszymy się na współpracę z klientami na całym świecie i zapraszamy klientów do odwiedzenia naszej fabryki w dowolnym momencie.


Nasz produkt

Produkty Glorytree Trading Co. Ltd obejmują:

1. Samonawadniające się doniczki ogrodowe

2. Doniczki do samodzielnego podlewania

3. Plastikowy kosz na śmieci

4. Plastikowy kubek, miska, talerz i sztućce

Aby zagwarantować jakość produktu, kontrolujemy jakość od surowców po części zamienne. Wykonujemy profesjonalne szkolenia sprzedawców w konkurencyjnej cenie i dobrej jakości.


Sposób nakładania produktu

Samonawadniające się doniczki mogą pomóc nam chronić nasze rośliny, aby uniknąć śmierci z powodu braku wody. Doniczki te zostały zaprojektowane z podwójną warstwą, aby umożliwić przechowywanie nadmiaru wody na dnie sadzarki i dostarczyć roślinom w razie potrzeby: automatycznie wysysają wodę i składniki odżywcze z dna zewnętrznego kubka, aby zapewnić roślinom wystarczającą ilość wody przez wiele dni i nie musisz ich często podlewać.


image003


Nasze usługi

Oprócz naszych istniejących produktów formowanych, Glorytree Trading Co. Ltd może również produkować nowe produkty z tworzyw sztucznych od naszych klientów. Kontrolujemy jakość produktu krytycznie na każdym etapie produkcji, od niestandardowych części plastikowych po kompletne produkty.

Po otrzymaniu towaru i spełnieniu jakiegokolwiek problemu z produktem, prosimy o kontakt z naszym sprzedawcą. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twój problem.