Zielone sadzenie Bonsai w biurze lub plastikowej doniczce

- Feb 07, 2019-

Niezależnie od tego, czy są to pracownicy umysłowi czy inne branże, wieloletnia praca w biurze jest poważnie narażona na promieniowanie komputerowe. Odpowiednie sadzenie zielonych bonsai jest bardzo pomocne w dostosowaniu atmosfery pracy. Plastikowe doniczki są głównym wyborem biurowych zielonych bonsai.


Wiele osób, które pracują w biurze przez cały rok, wie, że przez cały rok na biurku są różnego rodzaju dokumenty i komputery. Te robocze urządzenia i materiały są bardzo ważne i musi istnieć codzienna ochrona. Ale jeśli planujesz sadzić zielone bonsai, nieuchronnie będziesz w kontakcie z wodą, komputerami, materiałami i tak dalej. Większość plastikowych doniczek ma palety. Nawet jeśli są one zbyt mocno podlewane, woda nie będzie płynąć na stole, ale przedostanie się do palety, co nie wpłynie na bezpieczeństwo komputerów i informacji.


Ponadto, mimo że praca jest mocna i trwała, ale zbyt wiele elementów na niej również spowoduje duży nacisk na stół. Jeśli zielone bonsai biurowe wykorzystują garnki ceramiczne, ciężar biurka z pewnością wzrośnie. Plastikowe doniczki są różne. Są lżejsze i nie zwiększają wagi stołu. Dlatego też sadzenie zielonych bonsai w biurze lub wybrać doniczki z tworzywa sztucznego.