Sadzenie roślin zielonych jest korzystne dla zdrowia

- Mar 13, 2019-

Chociaż ludzie w mieście cieszą się wygodnym życiem, problemy środowiskowe zawsze nękały ludzi, zwłaszcza otoczenie, w którym mieszkają. Dlatego sadzenie niektórych zielonych roślin w pomieszczeniach jest korzystne dla zdrowia.


Bambus palmowy jest rośliną ozdobną o dużych liściach. Może pochłaniać ponad 80% szkodliwych gazów w pomieszczeniach i oczyszczać powietrze. Ma również pewien wpływ na eliminację zanieczyszczeń metalami ciężkimi i przeciwdziałanie zanieczyszczeniu dwutlenkiem siarki, a także pochłania dwutlenek węgla w celu wytworzenia tlenu, co ma dobry wpływ na poprawę środowiska wewnętrznego.


Bambus Fugui jest również powszechną zieloną rośliną w pomieszczeniach. Umieszczenie go w sypialni może pełnić funkcję dezynfekcyjną, poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach, pochłaniać spaliny z sypialni i poprawiać jakość środowiska prywatnego. Jest to roślina polecana przez producenta doniczek z tworzyw sztucznych.

Wiele biur będzie rozwijać drzewo fortuny, głównie ze względu na nazwę, aby dodać radości. W rzeczywistości nie wiesz, że drzewo jest rośliną zimozieloną, może absorbować toksyczne gazy we wnętrzu poprzez fotosyntezę i uwalniać tlen, ale także absorbować tlenek węgla i dwutlenek węgla, bardziej odporne na emisje ze spalania tytoniu, przyjaciele palenia muszą zasadzić drzewo .


1007-4