Nadaje się do sadzenia roślin zielonych w pomieszczeniach

- Mar 04, 2019-

Zielona rzodkiewka jest rodzajem rośliny o silnej witalności. Może absorbować szkodliwe substancje w powietrzu. W pomieszczeniach, które często nie otwierają okien i nie przewietrzą, umieszczenie garnka z zieloną rzodkwią może skutecznie poprawić jakość powietrza i wyeliminować szkodliwe substancje, takie jak formaldehyd. Ma taką samą funkcję jak kondolencje i bluszcz.


Dla tych, którzy często angażują się w obsługę komputera, producent doniczek z tworzywa sztucznego sugeruje sadzenie doniczki z kaktusem, która może skutecznie zmniejszyć wpływ promieniowania elektromagnetycznego na ludzkie ciało, ale ma również silne działanie sterylizujące i przeciwzapalne. Ponadto, podobnie jak większość innych roślin zielonych, kaktus może wchłaniać dwutlenek węgla i uwalniać tlen w nocy, co jest bardzo pomocne podczas snu.


Przyjaciele ze „starą bronią dymną” mogą zasadzić kilka doniczek dżentelmeńskiej orchidei, która jest bardzo elegancką rośliną, może wchłaniać dym wewnętrzny, ale także w słabym świetle fotosyntezy, północna zima jest stosunkowo zimna, cyrkulacja powietrza wewnątrz nie jest gładka , Panowie storczyki mogą również regulować powietrze w pomieszczeniach, utrzymując świeże powietrze w pomieszczeniach.