Następnie kup plastikowe doniczki

- Mar 17, 2019-

Zbliża się zima, wkrótce rozpoczniemy Festiwal Wiosenny i Święto Wiosny. Aby nasz dom stał się bardziej świąteczny, wiele osób zaczyna hodować niektóre rośliny w domu. Plastikowe doniczki są jednym z podstawowych materiałów pomocniczych. Ale czy wiesz, na jakie problemy należy zwrócić uwagę przy wyborze doniczek?


Kupując plastikowe doniczki, powinniśmy zwrócić uwagę na relacje między doniczkami a roślinami. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów i rozmiarów doniczek. Dla wygody domu proponujemy wybrać plastikowe doniczki. Ten rodzaj doniczek jest lekki, niedrogi i nadaje się do użytku domowego i biurowego. Wybierając rozmiar, zazwyczaj wybieramy doniczkę pasującą do rozmiaru rośliny. Jeśli roślina jest mała i doniczka jest duża, łatwo jest mieć problem absorpcji wody przez system korzeniowy rośliny. I odwrotnie, łatwo jest mieć problem z ograniczeniem produkcji rośliny, co nie sprzyja wzrostowi rośliny.


Ponadto, podczas sadzenia roślin, podlewanie jest bardzo ważne, ale nie podlewaj dużo wody każdego dnia, co nie sprzyja wzrostowi roślin, odpowiednia ilość może być.


4005-3