Wiszące garnki ogrodowe

Od wielu lat wykonujemy samodzielne podlewanie doniczek, a system samonawadniania ułatwia sadzenie.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Od wielu lat wykonujemy samodzielne podlewanie doniczek, a system samonawadniania ułatwia sadzenie.

zawieszany pojemnik na doniczki z zamkniętą wewnętrzną miską, korek spustowy i siatka drenażowa, nie przecieka po całym meblu, dodatkowa woda ścieka do zbiornika przez siatkę bez potrzeby martwienia się o zbyt duże podlewanie, sprawia, że ta wewnętrzna sadzarka na zewnątrz działa dobrze wewnątrz, jak na zewnątrz.


Parametr produktu

image001


Cecha produktu i aplikacja

System samonawadniania

1. Wskaźnik dźwigni wody może skutecznie kontrolować nawadnianie, aby uniknąć obumierania roślin przez suchą lub podmokłą wodę.

2. Według różnych roślin warstwa wodonośna może zapewnić wodę do 12 tygodni.Szczegóły produkcji

Projektowanie części wstawionych
Aby zaspokoić różne miejsca, różne rośliny i opcjonalne zapotrzebowanie na wymianę, pozwól, aby te same kwiaty kolokowały, dając inny nastrój i styl, jak chcesz.Ta plastikowa, wisząca sadzarka do paproci jest bardzo niska w utrzymaniu, nie wymaga formowania, jest szczelna i łatwa do czyszczenia. Malowany łańcuch tego wiszącego kosza ogrodowego ładnie trzyma się i nie rdzewieje; wiszące doniczki lawendowe są łatwe w montażu, wystarczy włożyć metalowy łańcuch do 3 otworów. Duża cyrkulacja powietrza, doskonały drenaż, lekkość i brak przecieków w całym meblu, wystarczająco dużo miejsca, aby stworzyć idealny układ kwiatów.


Dostarcz, wyślij i obsługuj

Zazwyczaj wysyłamy nasze produkty drogą morską.


FAQ

P1: Jak mogę uzyskać wycenę doniczek?
O: Zostaw nam wiadomość z wymaganiami zakupu, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe. I możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez e-mail.


P2: Jaki jest twój MOQ?
Odp .: Zazwyczaj nie ustawiamy MOQ, ale tym bardziej, tym taniej. Poza tym chętnie wykonamy prototyp lub próbkę dla klientów, aby zapewnić standard jakości.


P3: Ile wynosi opłata próbna? Czy jest zwrotny?
Odp .: Zazwyczaj opłata za próbkę jest trzykrotnością ceny jednostkowej i zostanie zwrócona podczas masowej produkcji.


Hot Tags: wiszące donice ogrodowe, dostawcy, fabryki, dostosowane, tanie

Zapytanie

You Might Also Like